vypisakci

ČSPÚ LIBLICE

28.04.2022

"Udržitelný rozvoj, digitalizace a robotizace - za vším je člověk"

Meet & Greet

18.11.2019

Vážení přátelé a členové Facility Clubu Premium,

Přijdťe si neformálně popovídat s ředitelem letecké společnosti Emirates, panem Bořivojem Trejbalem třeba o tom, jak dělají marketing, jaká je jejich obchodní strategie a jaké to je řídit takovou prestižní společnost.

Nazýváme-li dnes správu a provoz budov pojmem Facility management, nejde jen o vznešený název. Stejně jako pojem Facility manažer nebo Manažer FM služeb není jen vznešený název pro Správce budovy, Domovníka nebo Údržbáře či Zahradníka. Facility management (FM) v naší zemi bude mít zanedlouho kulaté dvacáté výročí a za tu dobu nasbíral celou řadu...

Meet & Greet 

29.04.2019

První setkání členů a partnerů Facility Clubu Premium se uskutečnilo 29.4.2019 v prostorách kanceláří Škoda Auto DigiLab.

Smart City Polygon představuje technologie Smart city v praxi. V rámci jednoho areálu jsou instalovány ucelené systémy pro zvýšení bezpečnosti obyvatel, zlepšení ochrany majetku, "chytré parkování", zvýšení průjezdnosti lokalitou, bezpečnost chodců, ochranu životního prostředí, inteligentní řízení budov a další.

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenční seminář Údržba pro TOP manažery 2019 pořádaný Českou společností pro údržbu ve spolupráci s Technickou fakultou ČZU, Sdružením automobilového průmyslu a Svazem chemického průmyslu ČR. Mediálními partnery jsou, časopisy Trademedia, Řízení & údržba průmyslového podniku, All for Power a FACILITY MANAGER.