Mezinárodní odborná konference Údržba 2019

23.10.2019

Vážení přátelé a kolegové,

zveme Vás na 16.ročník MEZINÁRODNÍ ODBORNÉ KONFERENCE ÚDRŽBA 2019, která se koná 23. a 24.10.2019 na zámku Akademie věd Liblice.

Záštitu MPO udělil konferenci místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA.

Letošní 16. ročník mezinárodní odborné konference je pokračováním v naplňování našich cílů - prezentovat nové myšlenky a umožnit výměnu zkušeností ke všem otázkám, které souvisejí s managementem péče o hmotný majetek (HM) a zvláště s Údržbou 4.0 strojů a zařízení. 

Jednání konference obohatí řada pozvaných odborníků v oblasti managementu majetku a jeho údržby z různých zemí - zařaďte se také mezi ně. 

Podělte se o vaše zkušenosti a pomozte zprostředkovat objektivní a aktuální přenos informací o vývoji údržby do průmyslových a jiných organizací, o údržbářských systémech, organizaci údržby a informačních systémech údržby včetně nových pohledů na Údržbu 4.0 ve světě a v ČR. 

Svou účastí a přenosem poznatků přispějete podnikové praxi ve využití a prosazování nových myšlenek v managementu a inženýrství údržby na cestě ke snižování výrobních ztrát a zvyšování konkurenceschopnosti v souladu s výzvou Průmysl 4.0.

Přihlásit se můžete zde. Pro naše partnery jsme domluvili speciální členskou cenu - stačí do přihlášky zadat kód: CSPU FM Ú2019