Články z časopisu Facility Manager

Jak se navrhují, ovládají a analyzují nejmodernější budovy na světě? Jak z prosté návštěvy kanceláře vytvořit jedinečný zážitek? Jaké jsou novinky v oblasti smart technologií? Odpovědi nejen na tyto otázky přiveze na druhý ročník PropTech konference Friendly Buildings téměř 20 řečníků z celého světa. Setkání lidí, kteří definují život v budovách a...

Většina klientů Colliers preferuje dobrou lokalitu a dostupnost, pěkné prostředí, dobré vybavení a také... zábavu. Jak snadné je dnes v Praze najít kanceláře, které tyto požadavky splňují? A ze kterého požadavku je podle realitní agentury nejtěžší slevit?

Prvotní myšlenkou on-line měření bylo, že uživatele daných objektů zajímá, jakým způsobem se energie spotřebovávají: kdy je největší spotřeba, kdy je nejmenší spotřeba, když se něco stane v objektu a najednou spotřeba těch energií je nestandardní... Chtěli jsme, aby měli v reálném čase přehled a měli tato analytická data k dispozici. Zjednodušeně -...

Na trhu je mnoho řešení pro správu nemovitosti a je mnohdy těžké si vybrat. Jedním z řešení je aplikace Revisio. Vznikla v roce 2015 jako komplexní a efektivní nástroj pro správce nemovitostí. Přinášíme vám rozhovor se zakladateli společnosti SkyCom online, s. r. o., Jaroslavem Linhartem a Martinem Stiborem.

Ing. Jiří Knap je provozním ředitelem CZ + SK ve společnosti ISS. Zároveň byl nedávno zvolen prezidentem IFMA Czech Republic Chapter. Po jeho uvedení do funkce jsme se sešli k rozhovoru.