AKCE PRO ČLENY CLUBU

Přijdťe si neformálně popovídat s ředitelem letecké společnosti Emirates, panem Bořivojem Trejbalem třeba o tom, jak dělají marketing, jaká je jejich obchodní strategie a jaké to je řídit takovou prestižní společnost.

Nazýváme-li dnes správu a provoz budov pojmem Facility management, nejde jen o vznešený název. Stejně jako pojem Facility manažer nebo Manažer FM služeb není jen vznešený název pro Správce budovy, Domovníka nebo Údržbáře či Zahradníka. Facility management (FM) v naší zemi bude mít zanedlouho kulaté dvacáté výročí a za tu dobu nasbíral celou řadu...

Meet & Greet 

29.04.2019

První setkání členů a partnerů Facility Clubu Premium se uskutečnilo 29.4.2019 v prostorách kanceláří Škoda Auto DigiLab.


Seminář
Seminář

Seminář Zdravé a úsporné osvětlení.

5.3.2019 - Hotel Diplomat Praha

Konference
Konference

Konference Údržba pro TOP manažery

10. - 11.4.2019  - Liblice

Exkurze
Exkurze

Exkurze Smart City Polygon

18.4.2019 - Plzeň Ing. Jiří Knap je provozním ředitelem CZ + SK ve společnosti ISS. Zároveň byl nedávno zvolen prezidentem IFMA Czech Republic Chapter. Po jeho uvedení do funkce jsme se sešli k rozhovoru.

V dnešní době se dnes a denně řeší problematika bezpečnosti, ať již na úrovni státní, světové, nebo virtuální. Nás zajímalo, co taková bezpečnost znamená na úrovni firmy, například v logistice. Zeptali jsme se soukromé bezpečnostní služby, na co všechno je třeba myslet a jak to vlastně funguje.

Prostory zhruba 400 klientů v 11 zemích Evropy monitoruje 17 000 kamer 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Tyto záznamy jsou vyhodnocovány na pracovišti M2C Space, které se nedávno kompletně přestěhovalo do dvakrát větších prostor v pražských Strašnicích. Jedná se o největší komerční dohledové centrum ve střední Evropě.