AKCE PRO ČLENY CLUBU

ČSPÚ LIBLICE

28.04.2022

"Udržitelný rozvoj, digitalizace a robotizace - za vším je člověk"

Meet & Greet

18.11.2019

Vážení přátelé a členové Facility Clubu Premium,

Přijdťe si neformálně popovídat s ředitelem letecké společnosti Emirates, panem Bořivojem Trejbalem třeba o tom, jak dělají marketing, jaká je jejich obchodní strategie a jaké to je řídit takovou prestižní společnost.

Nazýváme-li dnes správu a provoz budov pojmem Facility management, nejde jen o vznešený název. Stejně jako pojem Facility manažer nebo Manažer FM služeb není jen vznešený název pro Správce budovy, Domovníka nebo Údržbáře či Zahradníka. Facility management (FM) v naší zemi bude mít zanedlouho kulaté dvacáté výročí a za tu dobu nasbíral celou řadu...

Meet & Greet 

29.04.2019

První setkání členů a partnerů Facility Clubu Premium se uskutečnilo 29.4.2019 v prostorách kanceláří Škoda Auto DigiLab.

Smart City Polygon představuje technologie Smart city v praxi. V rámci jednoho areálu jsou instalovány ucelené systémy pro zvýšení bezpečnosti obyvatel, zlepšení ochrany majetku, "chytré parkování", zvýšení průjezdnosti lokalitou, bezpečnost chodců, ochranu životního prostředí, inteligentní řízení budov a další.


Seminář
Seminář

Seminář Zdravé a úsporné osvětlení.

5.3.2019 - Hotel Diplomat Praha

Konference
Konference

Konference Údržba pro TOP manažery

10. - 11.4.2019  - Liblice

Exkurze
Exkurze

Exkurze Smart City Polygon

18.4.2019 - Plzeň Čištění biologického odpadu pomocí enzymů je ekologické, a přesto účinné. Organický odpad je v podstatě směs komplexních produktů, které se obvykle musí rozložit na jednotlivé složky. Máme-li dost času, řeší tento proces příroda tím, že provádí nutnou hydrolýzu, což je rozkladná reakce za pomoci enzymů, které jsou odvozeny z mikroorganismů...