AKCE PRO ČLENY CLUBU

Nazýváme-li dnes správu a provoz budov pojmem Facility management, nejde jen o vznešený název. Stejně jako pojem Facility manažer nebo Manažer FM služeb není jen vznešený název pro Správce budovy, Domovníka nebo Údržbáře či Zahradníka. Facility management (FM) v naší zemi bude mít zanedlouho kulaté dvacáté výročí a za tu dobu nasbíral celou řadu...

Přijdťe si neformálně popovídat s ředitelem letecké společnosti Emirates, panem Bořivojem Trejbalem třeba o tom, jak dělají marketing, jaká je jejich obchodní strategie a jaké to je řídit takovou prestižní společnost.

Meet & Greet 

29.04.2019

První setkání členů a partnerů Facility Clubu Premium se uskutečnilo 29.4.2019 v prostorách kanceláří Škoda Auto DigiLab.


Seminář
Seminář

Seminář Zdravé a úsporné osvětlení.

5.3.2019 - Hotel Diplomat Praha

Konference
Konference

Konference Údržba pro TOP manažery

10. - 11.4.2019  - Liblice

Exkurze
Exkurze

Exkurze Smart City Polygon

18.4.2019 - Plzeň Gabriela Škodáčková ví, proč chodíte do nákupních center a jak to bude vypadat za pár let. Bezpečnost, čistota a možnosti stravování jsou na prvním místě při rozhodování, do jakého nákupního centra se návštěvník vydá. Pravidelně tyto tři body vítězí v zákaznických průzkumech. Mnohdy je tento faktor důležitější než módní značky, které se v daném...

M2C Space nabízí komfortní služby v oblasti bezpečnosti, správy budov a poskytování analytických dat pro marketing a category management z jednoho místa. Cíle naprosté většiny firem jsou většinou totožné - větší bezpečnost, minimalizace nežádoucích ztrát, úspora nákladů a data pro důležitá podnikatelská rozhodnutí.